Web Self Edit

Intro

9,98 € / mes.

Cena je uvedená s 19% DPH.Firemná internetová stránka typu "WEB SELF EDIT" je vhodná pre:

  • náročnejšie prezentácie firiem s ponukou tovaru
  • rozsiahlejšie osobné stránky s fotogalériou
  • detailná prezentáciu živností

Za 9,98 € mesačne získate profesionálnu web stránku s množstvom funkcií a výber z množstva pekných dizajnov. Nemusíte byť Vy alebo Váš zamestnanec poverený správou stránky zdatný v programovaní alebo grafických prácach. Stačí pár minút a ste online aj so svojimi produktami a službami. Vaše web stránky si nielen budete môcť jednoducho sami upravovať a aktualizovať, ale budú aj optimalizované pre vyhľadávače, čiže vo výsledkoch vyhľadávania napr. na Google môžu obsadzovať prvé miesta.

Medzi základné funkcie "Web Self Edit" stránky patria:

  •  všetky funkcie ako Web Štart plus
  • samostatne upravovaná vlastná fotogaléria 
  • správa užívteľov a kalendár udalostí
  • vlastný reklamný banner s ponukou na prenájom

Zvlášť v dnešnej dobe je dôležité zvažovať každú investíciu, preto Vám ponúkame možnosť zárobku bez počiatočnej investície. Zamerajte sa na chod Vašej spoločnosti a Vašu stránku upravujte podľa dennej potreby vyplyvajúcej z činnosti firmy. Neplatte vysoké sumy za správu internetu, ak máte na to vlastných zamestnancov.

Buďte na internete okamžite a ihneď môžete zarábať!

Počas využívania našich služieb máte možnosť kedykoľvek si doobjednať doplnkové služby, ktoré urobia Vašu stránku ešte unikátnejšou. Najprv zarábate, potom investujete a znásobujete svoje zisky!

Navštívte demoverziu produktu

Detaily

Služby webhostingu
Veľkosť diskové priestoru2000
Počet databáz1
Počet mailových schránok1
FTP prístupnie
Optimalizácia pre vyhľadávačeáno
Zálohovanie obsahu webstránkyáno
Služby domény
Bezplatná doména tretej úrovne www.hocico.na-webe.skáno
Registrácia domény druhej úrovne podľa výberuza príplatok
Visuál - vzhľad webstránky
Možnosť výberu jednej z pripravených šablónáno
Možnosť prepínania medzi pripravenými šablónamiza príplatok
Vytvorenie originálneho vizuálu na objednávkucena dohodou
Štruktúra obsahu webstránky
Statický obsah - 3 články s možnosťou editácie áno
Dynamický obsah rozdelený do sekciíáno
Dynamický obsah rozdelený do sekcií a kategórií nie
Menu webstránky
Menu - pre statický obsah - možnosť editácie názvuáno
Automaticky generované menu pre jednotlivé sekcie dynamického obsahuáno
Automaticky generované 2 úrovňové menu pre sekcie a kategórie dynamického obsahunie
Prístupové práva k obsahu webstránky
Administrácia - ovládanie webstránky
Nástroje pre editáciu obsahu
Komponenty - doplnky
Moduly - doplnky

Moduly

PoradieModulSúčasť
1. Videogaléria

Videogaléria pracuje na báze zoskupenia videi v jednej zložke na stránke. Samotné video je potrebné natiahnuť na www.youtube.com, odkiaľ sa pomocou linku umiestni na stránku. K videu je možné doplnit názov a komentár.

2. Multi fotogaléria

Pod fotogalériu je možné umiestňovať ľubovoľný počet galérii s fotografiami, každá može mať popisok. Každá z fotografii je nahratá vo formáte 800x600pix maximálne. Väčšie fotografie nebudú nahraté. Obrázok nesmie obsahovať v názve diakritické znaky, t.j. dľžne a mäkčene. Stránka automaticky vygeneruje zmenšený náhľad na obrázok. Každá fotogaléria može byť upravená samostatne.

3. Fotogaléria

Pod fotografie je možné umiestňovať ľubovoľný počet fotografii, každá može mať popisok. Každá z fotografii je nahratá vo formáte 800x600pix maximálne. Väčšie fotografie nebudú nahraté. Obrázok nesmie obsahovať v názve diakritické znaky, t.j. dľžne a mäkčene. Stránka automaticky vygeneruje zmenšený náhľad na obrázok.

4. Partneri s logami

Partneri s logami je možné umiestniť do akejkoľvek časti stránky, najčastejšie sa umiestňuje do ľavého alebo pravého stĺpca. Logá sa natiahnu z pomocou obrázku, k nim je možné doplniť aktívny hyper link.

5. Video dňa

Video dňa je náhodne zobrazené video na hlavnej stránke väčšinou v ľavom alebo pravom menu. Náhodný výber zabezpečuje program, na želanie je možné ho manuálne nastaviť. Podmienkou fungovania tohto modulu je mať aktívny modul VIdeogaléria.

6. Rozšírené kontakty

Rozšírené kontakty informujú návštevníka stránok o všetkých kontaktných údajoch: MENO FIRMY, ADRESA, MESTO, PSC, TEL1, TEL2, E-MAIL1, E-MAIL2, ICO, DIC, IC PRE DPH, OBCH. REGISTER

7. Odporučenie stránky priteľom

Pomocou tohto modulu možete svoju stránku odporučiť akémukoľvek priateľovi alebo známemu pomocou elektronického odkazu. Modul je možné umiestniť na stránke kdekoľvek.

8. Predpoveď počasia

Predpoveď počasia sa umiestňuje na ľubovolné miesto na stránke, najčastejšie do ľavého alebo pravého stĺpca. Predpoveď počasia sa aktualizuje automaticky z externých serverov. Predpoveď je možné prednastaviť na 2-4 dni dopredu ku konkrétnej lokalizácii.

9. Kurzový lístok

Aktuálne kurzové pomery podľa denného stavu Európskej banky. Umiestnenie kurzového lístku je možné zvoliť ľubovolne, najčastejšie je to ľavý alebo pravý stĺpec.

10. Partnerské články

Odkazy na partnerské články je možné umiestniť kdekoľvek na stránke, najčastejšie sa umiestňujú do ľavého alebo pravého stĺpca.. Obsah odkazov je preberaný z partnerských článkov pomocou RSS. Tento modul môže byť aktívny len ak je aktivovaná služba RSS kanál.

11. Mapa - lokalizácia miesta

Mapa - lokalizácia miesta zobrazuje výrez z Google mapy s určením miesta sídla. Rozmer mapy je parametrizovateľný, označené miesto je možné priebežne meniť.

12. Kontaktný formulár

Pomocou kontaktného formulára návštevník môže napísať podnet alebo otázku administrátorovi stránky. Pisateľ správy musí vyplniť svoju e-mailovú adresu, predmet správy a do textového poľa samotnú správu určenú prijímateľovi. Správa je zaslaná na e-mailovú adresu, ktorá je uvedená v kontaktoch.

13. Vyhľadávanie Google

Vyhľadávanie pomocou Google umožňuje vyhľadávať priamo z Vašej stránky podľa definovaných kľúčových slov na vyhľadávači Google. Modul môže byť umiestnený kdekoľvek na stránke.

14. Fultextové vyhľadávanie

Modul fultextové vyhľadávanie slúži na vyhľadávanie na stránke podľa definovaných kľúčových slov. Umiestnenie modulu nie je obmädzené, väčšinou sa umiestňuje do ľavého alebo pravého stĺpca.

15. Partneri

Modul pre zobrazenie  loga partnerských webstránok  - po kliknutí na logo sa otvorí partnerská webstránka v novom okne prehliadača 

16. RSS kanál

Modul pre zobrazenie  aktuálnych noviniek na iných serveroch napríklad www.sme.sk.  RSS formát poskytuje obsah celého článku, príp. jeho časť, odkaz na pôvodný článok a tiež iné metadáta. Tieto informácie sú posielané ako XML súbor nazývaný RSS zdroj, webový zdroj, RSS stream, RSS feed alebo RSS kanál.

17. Počítadlo návštev

Počítadlo návštev ukazuje štatistiku návštevnosti webovej stránky v delení - dnes, včera, tento týždeň, tento mesiac a celkový počet návštev.

18. 3 - úrovňové prístupové práva

3-úrovňové prístupové práva umožňujú  spravovať vlastné prihlasovacie konto a definovať nové kontá. Je možné rozlišovať medzi registrovaným užívateľom, manažérom a administrátorom.

19. Najnovšie články

Modul najnovších článkov je možné umiestniť kdekoľvek na stránke, najčastejšie sa umiestňuje v ľavom alebo pravom stĺpci. Podmienkou je mať aktivovaný redakčný systém, kde sa umiestňujú a zverejňujú články.

20. Najčítanejšie články

Modul najčítanejších článkov je možné umiestniť kdekoľvek na stránke, najčastejšie sa umiestňuje v ľavom alebo pravom stĺpci. Podmienkou je mať aktivovaný redakčný systém, kde sa umiestňujú a zverejňujú články.

21. Hodnotenie článkov

Zhodnotenie akéhokoľvek článku čitateľom bodovo.

22. Open WYSIWIG editor


23. Redakčný systém

Pomocou redakčného systému je možné vytvárať články, zaraďovať ich do sekcii a kategórii. Najnovšie články sa objavia vždy navrchu. Ku každému článku je možné priradiť 2 obrázky a jeden video link Youtube.

24. Moje konto

Možnosť zmeny vlastných prihlasovacích údajov a hesla kedykoľvek.

25. Nastaviť ako Homepage

Pomocou tohto modulu je možné nastaviť aktuálne prehliadanú stránku na lokálnom počítači a internetovom prehliadači ako predvolenú.Táto stránka sa automaticky spustí zakaždým po spustení internetového prehliadača.

26. Dátum - čas - meniny

Modul zobrazuje aktuálny dátum a čas ako meniny na dnešný a nasledujúci deň podľa slovenského kalendára.

PoradieModul na objednávku Príplatok
27. Skrytý prihlasovací modul

Štandardnú prihlasovaciu časť je možné schovať a po kliknutú na určitú časť stránky sa prihlasovací modul objaví. Tento modul sa využíva pri graficky sofistikovanejších stránkach, kde prihlasovanie neladí s vizuálom stránky.

EUR
28. Zmena headera/footera

Ak chcete pre každú podstránku Vašej stránky použiť odlišný header/footer (vrchná/spodná obrázková časť stránky) týmto modulom si to môžete ľubovolne dovoliť. Dodržané musia byť parametre veľkosti obrázku v pixeloch.

EUR
29. Produktová analýza

Pomocou Produktovej analýty je možné zistiť vývoj predaja jednotlivých produktov za ľubovolne vybrané obdobia. Z tejto štatistiky je možné zistiť záujem všetkých zákazníkov (počet klikov) o konkrétny tovar a druh a počet reálne nakúpeného tovaru za vybrané obdobie. Vybranú štatistiku je možné uložiť do XLS súboru na možné ďalšie spracovanie.

EUR
30. Mapa - lokalizácia viacerých miest

Mapa - lokalizácia viacerých miest zobrazuje výrez z Google mapy s určením niekoľkým miest sídla. Na jednu mapu je možné umiestniť len jednu lokalizáciu. Rozmer mapy je parametrizovateľný, označené miesto je možné priebežne meniť.

EUR
31. Objednávkový formulár

Objednávkový formulár je možné použiť na zasielanie objednávok určitého tovaru. Položky na vyplnenie sa môžu meniť v závislosti od požiadaviek konkrétneho sortimentu.

EUR
32. Úprava rozloženia fotogalérie

Fotogalériu je možné upraviť podľa želania. Môžu sa zmeniť rozmery náhľadov obrázkov, ich rozloženie a usporiadanie jednotlivých galérii.

EUR
33. Reklamný pútač

Reklamný pútač sa objavý hneď po spustení stránky formou flashovej aplikácie, pričom samotná stánka sa načíta do pozadia. Reklamný pútač automaticky zobrazuje vybraný obrázok po spustení stránky. Fukciu reklamného pútača je možné kedykoľvek vypnúť a zapnúť a môže sa aplikovať z ktorejkolvek časti stránky.

EUR
34. Reklamný mail

Reklamný mail môže byť vytvorený z ktoréhokoľvek produktu nahratého na stránke. Do obsahu reklamného mailu sa stiahne obrázok a textová časť produktu. Ku správe je možné dopísať text naviac, cenu a ďalšie podmienky. Po vytvorení reklamného mailu je možné ho zaslať vybraným registrovaným zákazníkom.

EUR
35. Reklamný banner

Reklamný banner umiestnený na stránke je možné obsahovo meniť. Obsah bennera je daný natiahnutím obrázku alebo flash aplikácie s romerom pixelov predom udaných. Banner je možné vybaviť aktívnym linkom s odkazom.

EUR
36. Odporúčané produkty

Odporúčané produkty sa umiestňujú na dobre viditeľné miesto na stránke, väčšinou na ľavom alebo pravom menu. Medzi odporúčané produkty možu byť zaradené iba produkty z stránky. Počet odporúčaných produktov nie je obmädzaný, väčšinou ho obmädzuje vizuál stránky.

EUR
37. Prepínanie medzi vizuálmi

V prípade, že sa Vám zunoval Váš aktuálny vizuál je možné vytvoriť nový, pričom tento modul umožňuje reálne prepínanie medzi týmito vizuálmi s aktuálnou odozvou zmeny.

EURPrihláste sa